Utorak, 23-Apr-2024, 10:58 AM
| RSS
Početna | Registracija | Prijava
Dobrodosli na stranice Hit Radija
[ Nova poruka · Članovi · Pravila foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: proka, okproka, hitradiosrbija  
Forum » Forum HIT RADIA » Hit radio » Jocuri tractoare si camioane (Cum sa te joci Jocuri online)
Jocuri tractoare si camioane
CostelnipDatum: Utorak, 28-Jan-2014, 3:45 AM | Poruka # 1
Novajlija
Grupa: Users
Poruka: 2
Reputacija: 0
Status: Trenutno nije na sajtu
Buna ziua. De multa vreme eram in cautarea de a gasi o comunitate in care sa am posibilitatea de a de a putea discuta despre <u>joc camioane marfa</u>. Eu joc frecvent <u>joc camioane marfa</u> de foarte mult timp tot felul de jocuri online pe anumite site-uri in mod gratuite si ma relaxez de fiecare data. Daca vrei sa te joci un joc cu joc camioane marfa poti accessa <i>joc camioane marfa</i>. La final astept parerea ta acel joc online. Pentru a incerca si tu acceseaza acest link <a href=http://www.jocuritractoare10.us/jocuri-online-gratis-pentru-copii/joc-camioane-marfa.html>website</a>. .Camioane kraz condu cu cat mai mare prudenta fara sa scapi nici macar o sticla din remorca incarcataeste un joc ce trebuie jucat contra timp Foloseste sagetile pentru a conduce cat mai bine si cat mai atent basculanta furioasa. Nu uita ca noi asteptam parerea ta, spersa o scrii! Mai multe jocuri gasesti pe tractoare 3d . mai departe vreau sa expunem despre uramtoarele lucruri Camioane kraz condu cu cat mai mare prudenta fara sa scapi nici macar o sticla din remorca incarcataeste un joc ce trebuie jucat contra timp Foloseste sagetile pentru a conduce cat mai bine si cat mai atent basculanta furioasaTractoare pe camp la arat ben ten este azi soferul de tractor care trebuie sa mearga cat mai corect pe camp incearca sa ajungi la destinatie cat mai repede si in drumul tau spre final trebuie sa colectezi toate bilele magice care iti ies in cale.Livrari la domiciliu Ce spuneti de acest super joc cu aceasta masina exerm de ciudata? cand incepe acest super joc trebuie sa stai foarte cuminte la incarcat pentru ca daca misti acest camion o sa pierzi din incarcatura dar daca ai pierdut din incarcatura tu o sa pierzi din punctele care sunt puse special pentru tine atunci cand termini fiecare nivel ai foarte mare grija petru ca acest joc are foarte multe nivele in care tu trebuie sa faci cat mai multe livrari speciale pentru seful tau care ti-a dat aceatsa misinue treci cu bine de fiecare nivel pentru ca nivelele superioare sunt foarte captivante cand inaintezi in acest joc castiga si te vei afla pe podiumul acestor castigatori acest joc se controleaza de la sagetile tastaturii.
 
Forum » Forum HIT RADIA » Hit radio » Jocuri tractoare si camioane (Cum sa te joci Jocuri online)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Meni
Chat
200
Statistika

Copyright Proka © 2024 |